|
|
|
Netradiční reportáž z netradičního zájezdu do El Chorra
... no vlak už jsem párkrát dobíhal, to jo, ale letadlo ?
... aneb "Altenburg je německy Lipsko Ty vole" (prý
někdo někde řekl :-)
>><<
v Leipzigu před letištěm /to ještě nikdo nic netuší/
"...hele tady žádnej Londýn není..."
![]()
začíná "boj" s časem :-)
Altenburg - vole, to je úplně jinde !!
![]()
odlet je 12.45 !!
![]()
"boj" pokračuje /s časem/
![]()
... to je naše letadlo !
![]()
ne opravdu už NE!
![]()
Miloš se tak těšil :-)
![]()
tam jsem měla sedět :-(
![]()
opakování v říjnu /2. pokus/
foto řidič - paparazzi :-)
>> ciao <<
|
>> (C) Lukas 2007 <<