Raná - Mirošovice

aneb jak jsem doletěl (ale už nedošel) k Pepčovi na kafe


 
 
dva kilometry nad zemí, pohled zpět na Oblík
 
 
 
 
 
Bořeň se přibližoval rychle, ale termika slábla
 
 
 
 
 
Mirošovice, asi dnešní "konečná"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
trpělivým točením jsem sice dospěl až nad Zlatník (neměl přitom čas fotit :-)
ale jistota zázemí a svozu mě otočila zpět k Mirošovicím...
 
 
 
 
 
tak hurá na přistání....
 
 
 
 

...to budou u Pepči koukat, pořád ať k nim přiletím, tak tedy jo !

 
 
 
 
 
:-)
 
 
 
 
 
ještě vybrat místo na přistání....
 
 
 
 

... ale dopadlo to jinak. Balím v zatáčce za vesnicí padák a najednou brzdí auto. "Ty chceš určitě zpátky na Ranou, co...? " Ptá se řidič. A povídal že tudy jezdí denně a už jich (padáčkářů) pár vezl. Tak jsem vzal za vděk tento nečekaný bleskový svoz a na kafe holt jindy :-)

http://www.xcontest.org/cesko/prelety/detail:Lukas_Ch/1.8.2007/13:58 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<