09.09.07 * 12:50 | aktualita
Sudety...
 

Po několika letech opět Sudety :-) Zase příjemné bydlení u Pavouka, známé tváře, podzimní počasí. Ráno na startu mrholí, ale prý se to vybere. No nevybralo. Klára byla po dojezdu pěkně zmrzlá a konstatovala, že to bylo "maso". Osprchovala se a usnula :-) Asi aby nabrala síly na večerní vyhlašování. Brala totiž třetí místo v kadetkách a páté v ženách celkově !! (trať 63 km). A to byla jedna z nejmladších startujících !! Pěkně to Nestlerovi rozjíždějí. Lukáš byl ve své kategorii devátý (celkové výsledky). A aby toho nebylo málo, nakonec si pro pohár za první místo celkově v  ČP 2007 v marathonu MX (40+) dopajdal o berlích jejich taťka Pepča.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


a takhle vypadá kolo po srážce v plné rychlosti se srnou

jezdec přežil, bohužel je "zlámaný" také...

 

 

 

 

 

 

 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<