03.10.07 * 18:50 | aktualita
Tisá...
 

 

 

...co tím myslel je patrno z obrázků. Prostě na půdě protahuje :-) Snad nebude sněžit :-)

 

A taky už má nová okna !

 

Jestli chce někdo zanechat "otisk" svých rukou třeba na fasádě, pracanti jsou potřeba. Práce je tam jak na kostele. Třeba za dalších padesát let budete moci vyprávět jak jste budovali. Jako o tom povídal v Ostrově Gert Tschunko ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<