20.01.07 * 10:21 | akce
První oddílová akce
Lukáš <<

Nepočítám-li "Horezdary" prvního ledna (to bývá záležitost spíše individuální) tak máme za sebou první klasickou, tradiční oddílovou akci...

...

01.01.07 * 22:55 | akce ?!
... deníček?
L.Ch. <<


Vedete si lezecký deníček ? Pokud ne, tak začněte. A poctivě si zapisujte vylezené vrcholy/cesty. Na konci roku budeme sčítat a odměňovat. Podrobnosti se včas dozvíte. Zatím to s Pavlem "ladíme"...

Vylezenou se samozřejmě myslí cesta až na vrchol věže, zapsaná ve vrcholové knize a na tom správném konci lana!
/na prvním !! :-) /

 

 


 


 >>   (C) Lukas 2007  <<