|
|
||||
|
|
20.01.07 *
10:21 | akce První
oddílová akceLukáš << Nepočítám-li "Horezdary" prvního ledna (to bývá záležitost spíše individuální) tak máme za sebou první klasickou, tradiční oddílovou akci... ... 01.01.07 *
22:55 | akce ?! Vedete si lezecký deníček ? Pokud ne, tak začněte. A poctivě si zapisujte vylezené vrcholy/cesty. Na konci roku budeme sčítat a odměňovat. Podrobnosti se včas dozvíte. Zatím to s Pavlem "ladíme"... Vylezenou se samozřejmě myslí cesta až na
vrchol věže, zapsaná ve vrcholové knize a na tom správném konci lana!
|
|||
>> (C) Lukas 2007 <<