|
|
25.01.07 * 15:50 |
aktualita
Perfect Day...
L <<
Napadl sníh. Pro někoho jen informace, pro někoho - to
hnusný bílý studený, pro někoho : "konečně!!" A protože vysvitlo i
slunko a slalomák byl ráno podle webovky ještě "panenský" píšu Valdovi
SMS. Je totiž krátce po osmé ranní a moc nedoufám že bude vzhůru.
O to větší je můj šok, když obratem volá zpět. Ještě
chvíli musí být
doma ale v půl desáté už jedeme směr Mikulov.
Následuje rutina, nasadit pásy, batoh a už stoupáme. Je nádherně, ale
sněhu není moc. Spíš je ho málo. Trochu vymýšlíme trasu, ale
neposkvrněný sníh na slalomáku láká :-). Nakonec tedy jdeme kousek
turistickou sjezdovkou, potom
lesem a traverzem zpět. Dostali jsme se na slalomák na první cestu.
Sněhu fakt nebylo moc, hlavně není žádný základ, ale letošní první stopy
jsou naše! Pocit skoro jak Horezdar :-)) Na obr.08.jpg to modré monstrum
před "garáží" je opravdu sněžné dělo. Proč však z něj nelítalo to bílý
studený, to se musíte zeptat jinde.
Třeba tady? Hlavně Vy co máte
koupený "permice" :-) To opravdu nevíme (ani Valda). Zima byla dost,
mrzne už od úterý... Asi je to takhle lepší (a levnější). Stejně bude
brzo jaro :-)
Asi se ptejte spíš
tady, ovšem teď jsem se dočetl na těch správných stránkách že se
zasněžuje Údolíčko (to je asi opravdu priorita :-) a Hrobská. To je asi
taky dobrý nápad - tam to zase první sleze :-))

... jo na lyžování to není :-((
webkamera na slalomák
|