historie

fotky

chata

TJ Lokomotiva

TJ LOKO Teplice

ČHS

UIAA


 << < 1 2 3 > >>

 

3. září  *16:50 pozvánka :-)
www.parukarka.cz


Jak už Honza psal ve vzkazech slaví Herka kulaté výročí. Tudíž "záminka" by byla. A soudě podle reakcí okolí to vypadá na pěkný "mejdan" :-) Berte tedy toto info jako oficiální pozvání a v úterý 18. na Parukářce.
 

 

09.09.07 * 12:50 | aktualita
Sudety...


Letošní ročník nejtěžšího MTB závodu a tým SKAJP  byl u toho  a "na bedně "  !! na krátké trati. Na dlouhou letos asi nikdo nenašel odvahu :)

 

31. srpna *16:50 aktualita
(06. září - aktualizováno)


Cykolopuťák proběhl hladce, během čtyř dnů ti nejvytrvalejší najeli okolo třech stovek na trase Zvole - Zvole. Reportáž jak to viděla Klára (nejmladší účastník) je včetně fotek k vidění na stránkách Bikebase :-)
 

 

08.08.07 *16:50 aktualita
 

Z kaňonů jsme se vrátili v pořádku a tak se můžete podívat na pár fotek jak je pořídil Honza a Ráda. 

kanyony_2007.wmv (36,2 MB)
(pravé tl. myši - " uložit odkaz jako...." )

 

 

03.08.07 *11:50 aktualita

RHM v Tisé 2007

Ve dnech 22. 7. – 29. 7. 2007 se na chatě v Tisé sešlo několik významných horolezkyň z celé Evropy


Společné foto z posledního dne už neúplné osazení…

 

 

03.08.07 *11:50 aktualita

...vypadá to že tady všichni lezci umřeli (nebo se udřeli :-), tak alespoň něco ze života letců :-)

pár fotek z padáku (Raná - Mirošovice :-)

 

06.05.07 *15:50 aktualita

Ještě jednou jak to bylo s tím El Chorrem !!

 

16.02.07 * 08:57 aktualita
 Zázraky se dějí, neuvěřitelné...
www.smh.com.au


"You cannot imagine the power. You feel like nothing - like a leaf from a tree."

Ewa Wisnierska

...tenhle "rekord" asi nikdo nepřekoná :-)

>> dobrá tedy, tady je to česky :-) pro ty co nerozuměli <<

 

 

08.02.07 * 17:30 | aktualita
caňony...
lezec.cz


 

Letos v termínu 3.- 12. srpna...

 

 << < 1 2 3 > >>

 

 


 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<